Вимоги до учасників

До перегонів допускаються автомобілі:
- у заліку Кубку України для ІТЗ 2019року - до 1986 року випуску
- у загальному заліку - до 1975 року випуску з оригінальним кузовом та двигуном
До участі в конкурсі елеганції та параді допускаються автомобілі:
- до 1980 року випуску або ексклюзивні.
Виключно як виставкові допускаються автомобілі:
- до 1992 року випуску або ексклюзивні.

Обов'язки учасника:
1. Зареєструватись на сайті http://www.leopolis-grand-prix.com
Протягом одного тижня учасник отримає підтвердження реєстрації або відмову.
2. Підтвердити реєстрацію 31 травня до 15:00 (парк Культури та Відпочинку імені Богдана Хмельницького);
3. Взяти участь у конкурсі елеганції та змаганнях;
4. Залишати автомобіль на території фестивалю до закінчення заходу (2 червня о 18:00);
Протягом одного тижня учасник отримає підтвердження реєстрації або відмову.

Правила змагань.

Змагання складається з:
1. Оцінки технічного стану та відповідності Періодові автомобіля (мотоцикла)
2. Перегонів на регулярність з обмеженням швидкості: Дистанція 4 кола (12,164км) .
3. Додаткових завдань для учасників.
4. Представлення транспортного засобу на конкурсі елеганції (автомобільної моди).
Оцінку технічного стану та відповідності Періодові в обов'язкому порядку проходять усі транспортні засоби, зареєстровані для участі у фестивалі “Леополіс Гран Прі”.
Технічна комісія проводить оцінку технічного стану та відповідності Періодові автомобіля до його участі у представленні авто і до старту у кільцевих перегонах (пп. 4.4., 4.5. цього Регламенту) та у відповідності до Додатку К МСК FIA.
Оцінці підлягають:
- Лакофарбове покриття та ліврея.
- Кузов автомобіля, силует.
- Силовий агрегат і трансмісія.
- Салон, матеріали.
- Сигнальне, аварійне і робоче світлове чи механічне обладнання, катафоти.
- Наявність модифікаційних змін (допускається не більше двох ключових компонентів).
При наявності ІТП, омологаційної карти FIA , чи ідентифікатора FIVA автомобіля, технічна комісія проводить перевірку на відповідність стану автомобіля до його опису у наведених вище документах.
Якщо учасник не представив ІТП, омологаційну карту FIA , чи ідентифікатора FIVA автомобіля, технічна комісія при оцінці керується доступними каталогами, фотографіями, статтями відповідного періоду чи сучасними.
Перегони проходять у вигляді почергових заїздів згідно з розподілом по перегонах наперед по 15 автомобілів з парним стартом через 20 сек. Перегони відбуваються з обмеженням швидкості по трасі: від 30 до 50 км/год, в залежності від ділянки ( 50 км/год на ділянці по вул. Стрийська (1240м), 40 км/год на ділянці по вул. Вітовського(1081м), 30 км/год на ділянці по вул. Героїв Майдану). Траса забезпечується відповідним ознакуванням та засобами контролю швидкості.
Перевищення швидкості більш як на 15 км/год призводить до негайного виключення автомобіля-порушника з змагань.
До представлення транспортного засобу та конкурсу автомобільної моди допускаються транспортні засоби з їх екіпажами, зареєстровані згідно з вимогами. Конкурс полягає у почерговому представленні транспортних засобів згідно з поданою учасником історією і екіпажу, зодягненому у, відповідний періоду виготовлення транспортного засобу, стрій.
Представлення авто оцінюється за повнотою поданої екіпажем інформації про історію авто. Максимально 10 карних пунктів — екіпажем не подано жодної інформації, окрім даних з технічного паспорта. Мінімально — 0 карних пунктів — екіпажем подано повну історію транспортного засобу, починаючи з року випуску і першого власника, з переліком всіх власників і описом цікавого випадку з його історії.
Конкурс автомобільної моди: оцінюється одяг екіпажу і його відповідність часу випуску транспортного засобу. Максимально: 30 карних пунктів коли екіпаж не має взагалі оригінального одягу. Мінімально — 0 карних секунд: одяг у доброму стані і повністю відповідає часові випуску відповідного транспортного засобу.
5.1.1. Результати оцінки технічного стану розраховуються технічною комісією з розрахунку максимально 10 карних пунктів за кожен з пунктів: лакофарбове покриття, кузов автомобіля, силовий агрегат і трансмісія, салон, сигнальне аварійне і робоче світлове чи механічне обладнання; 30 карних пунктів за кожну модифікаційну зміну.
Максимальна кількість карних пунктів по оцінці транспортного засобу не може перевищити 110.
5.1.2. Результати водіїв у перегонах визначаються порядком перетину лінії хронометражу (контрольної лінії), яка співпадає з лінією старту, з урахуванням кількості пройдених кіл.
Місця призначаються водіям, які пройшли не менше 50 % дистанції. Водіям, які не пройшли усієї дистанції, але потрапили у залік (більше 50% дистанції), нараховується за кожне непройдене коло максимальна кількість карних пунктів серед інших водіїв у всіх перегонах, які повністю пройшли дистанцію.
Розрахунковий час на одне коло з дотриманням обмежень швидкості становить 310 секунд.
На 4 кола — 1240 секунд.
За кожну секунду відхилення від розрахункового часу (в ту чи іншу сторону) при перетині фінішної лінії нараховується 1 карний пункт.
При проходження одного кола швидше як за 270секунд учасник (екіпаж) негайно знімається з перегонів і йому нараховується максимальна кількість карних пунктів.
Рух трасою контролються щонайменше у 10 точках (пункти контрою швидкості) за допомогою GPS.
При перевищенні швидкості, зафіксованому на пункті контролю швидкості, нараховується 0,1 карного пункта за кожен кілометр перевищення швидкості. При перевищенні швидкості понад 15км/год, зафіксованому на пункті контролю швидкості, учасник (екіпаж) негайно знімається з перегонів і йому нараховується максимальна кількість карних секунд.
Фальстарт карається 3 карними пунктами. Неспортивна поведінка на трасі карається на розгляд Спортивного Комісара.
5.1.3. Переможець, а також другий та третій призери у кожному перегоні визначаються за найменшою кількістю карних пунктів серед екіпажів, які взяли участь у відповідному перегоні.
5.1.4. У змагальну частину включено також додактуові змагання на Вправність обслуговування ТЗ а також випробування на знання ПДР.
5.1.4.0. Випробуваня на вправність обслуговування ТЗ оцінюється наступним чином:
5.1.4.1. Час вимірюється з точністю до 1 секунди. Для кожної 1 секунди часу випробування учасник отримує 0,1 пункта, тобто на кожні 10 секунд отримує 1 пункт.
5.1.4.2. Водії, які отримали найкращий час у кожному класі отримують 0 пунктів. Решта — кількість пунктів, що відповідає різниці в часі між отриманим результатом найкращого водія в класі і власним результатом.
5.1.4.3. Максимальна сумарна пеналізація за випробування 150% найгіршого часу серед учасників випробування у класі.
5.1.4.4. Випробування на знання ПДР оцінюється натупним чином: 1 карний пункт за одну неправильну відповідь.
5.1.5. ВОЛОДАР “ЛЕОПОЛІС ГРАН ПРІ 2017”
Визначення володара кубку “ЛЕОПОЛІС ГРАН ПРІ” проводиться наступним чином:
Карні пункти за усіма статтями 5.1.1.-5.1.4. сумуються. Результат перемножається на коригуючий коефіцієнт. Кубок “Леополіс Гран Прі” вручається екіпажеві, який отримав найменшу кількість карних пунктів з врахуванням коригуючого коефіцієнта.
Коригуючі коефіцієнти визначаються залежно від року випуску авто:
до 1934рв включно— 1.0
1935 —1945 рв — 1,1
1946 —1964 рв — 1,2
1965 —1983 рв — 1,3
1984 — 1989 рв — 1,5

Регламент проведення Leopolis Grand Prix

Завантажити