date

26 000

ГЛЯДАЧІВ

240

УЧАСНИКІВ

LEOPOLIS GRAND PRIX, або ВЕЛИКІ ПРИЗИ ЛЬВОВА - кільцеві автомобільні перегони, що мали статус Гран Прі, які проводилися на вуличній трасі Львова. Етап був частиною міжнародної серії Гран Прі, попередника Формули-1. Траса була задумана 1927 - на два роки раніше, ніж у Монако, але перші змагання пройшли на рік пізніше - 1930 р.

date

50 000

ГЛЯДАЧІВ

240

УЧАСНИКІВ

8 вересня 1930 року стартували перші кільцеві перегони вулицями міста Львова, які через характерну форму траси (трикутник зі зрізаними кутами) отримали назву «Львівський трикутник». Перегони організовано на зразок кільцевих перегонів міськими вулицями Гран Прі Монако (Монте-Карло), які стартували вперше 1929 року, лише роком раніше. Львівські перегони, за відгуками як глядачів, так і учасників, були найкращими автомобільними перегонами в історії України та Польщі.

date

60 000

ГЛЯДАЧІВ

240

УЧАСНИКІВ

Уже в червні 1931 року кільцеві перегони у Львові набули міжнародного статусу. А з 1932 року отримали назву і статус Гран Прі Львова. Тому насьогодні в історію увійшов саме Гран Прі Львова, а не країни, що саме по собі є унікальним явищем, наданий місту А.І.A.C.R. (Міжнародна асоціація автомобільних клубів – попередник FIA). Великі Призи Львова відтоді стали одними з найкращих гоночних трас тогочасної Європи.

date

70 000

ГЛЯДАЧІВ

240

УЧАСНИКІВ

У Гран Прі Львова стартували зірки тогочасного автомобільного спорту з понад десяти країн Європи (Німеччина: Ганс Штук (нім. Hans Stuck) i Рудольф Карачіолла (нім. Rudolf Caracciola), Франції: П'єр Вейрон (фр. Pierre Veyron) й Анет Роз-Ітьє (фр. Annette Rose-Itier), Італії: Ренато Балестреро (італ. Renato Balestrero) та Вікторія Орсіні (італ. Vittoria Orsini), Австрії: Максиміліан Хардег (нім. Maximilian Hardegg) i Ганс Чайкоф (нім. Hans Tschaikoff), Чехії: Бруно Сойка (чеськ. Bruno Sojka) та Ян Кубічек (чеськ. Jan Kubiček). Зважаючи на кризову ситуацію в економіці та світовій політиці, перегони 1934 року було скасовано. Усі спроби відновити їх у наступних роках не дали результату, бо Європа наближалася до війни…

date

10 000

ГЛЯДАЧІВ

63

УЧАСНИКІВ

10-12 червня 2011 у Львові відбулися перші змагання в рамках фестивалю «Леополіс Гран Прі». Ця подія була приурочена до 80-річчя Перших Міжнародних автомобільних перегонів «Гран-прі Львова» авто 1927 року.В рамках Фестивалю відбувся квест для учасників перегонів, костюмований конкурс автомобільної ретро-елеганції та моди і представлення екіпажів в одязі Lviv Fashion Week. Львівські художники організували пленер на тему “Великі перегони”. Заїзди відбувалися у п’яти класах автомобілів, включаючи шоу-перегони для дітей на електроавтомобілях «Формула-001».

date

25 000

ГЛЯДАЧІВ

66

УЧАСНИКІВ

У 2012-му році фестиваль «Леополіс Гран Прі» відбувся 4-6 травня, і проводився в рамках святкування Дня Львова. У фестивалі взяли участь 66 автомобілів, з яких 38 було з-за кордону. І вперше в Україну приїхали автомобілі, яким понад 100 років та автомобілі, які приймали участь у довоєнних перегонах.<p><p/> У межах фестивалю пройшли автопробіг історичних автомобілів, автомобільний парад–карнавал та театрально–костюмований конкурс елеганції. Також відбулося офіційне відкриття пам’ятної меморіальної дошки переможцям історичних автоперегонів на трасі «Львівський трикутник», вул. Вітовського, 41 — на місці історичного старту.

date

300 000

ГЛЯДАЧІВ

150

УЧАСНИКІВ

date

Скасовано

date

30 000

ГЛЯДАЧІВ

120

УЧАСНИКІВ

date

45 000

ГЛЯДАЧІВ

162

УЧАСНИКІВ

date

50 000

ГЛЯДАЧІВ

240

УЧАСНИКІВ